Импульс

ДИТЯЧИЙ КАРДІОЛОГ


Консультація кардіолога необхідна при:

Виявлених при огляді та аускультативних змінах в серці для виключення органічної патології.
Виявлених змінах на ЕКГ навіть при відсутності клінічних проявів; порушеннях ритму.
Синкопальных (непритомних) станах,
Артеріальної гіпертензії у дітей.
У тривало лихоманить, мають неясну висип дітей – для виключення системних захворювань сполучної тканини.
-Артроміалгії (болі в суглобах).
Запальних захворюваннях суглобів: ювенільний ревматоїдний артрит, реактивні артрити, псоріатична артропатія. 
Діти з кістою Бейкера. 

Надзвичайно важливо вчасно проходити обстеження на предмет виявлення захворювань серця у дитини. У МЦ "Імпульс" працює кваліфікований дитячий кардіолог, що має в своєму розпорядженні всі сучасні засоби діагностики. При найменших ознаках серцево - судинних захворювань вам слід показати йому свою дитину. 

дитячий невропатолог. Дитяча неврологія - особлива за своєю значимістю спеціалізація, оскільки правильно діагностувати неврологічні захворювання у дітей часом буває набагато скрутніша, ніж у дорослих пацієнтів. У той же час запідозрити недугу і своєчасно звернутися за медичною допомогою до дитячого невролога часто не складає складності для батьків. Якщо у дитини була травма голови або є такі прояви як:

головний біль;
затримка моторного та/або психомоторного розвитку;
порушення координації рухів;
порушення чутливості
судоми вдень або під час сну;
-судоми на тлі підвищення температури;
посиніння або втрата свідомості при стані перезбудження;
тремтіння кінцівок;
гіперактивність;
гіперзбудливість;
м'язова слабкість або гіпертонус;
втрата свідомості;
-порушення сну;
-невідповідність розумового розвитку віку;
затримка (порушення) мовного розвитку
зниження пам'яті і підвищена стомлюваність;
нетримання сечі або калу. 

У цих випадках необхідно в гранично короткі терміни проконсультуватися у дитячого невропатолога. У нашому центрі досвідчений дитячий лікар-невропатолог проведе бесіду з батьками для з'ясування всіх подробиць пов'язаних з виникненням та перебігом захворювання, проведе огляд, встановить діагноз, призначить необхідні діагностичні, лікувальні і реабілітаційні заходи з урахуванням всіх індивідуальних особливостей вашої дитини. Сучасні методи лабораторної, ультразвукової, рентгенологічної діагностики, якими володіє наш центр, дозволяють встановити вірний діагноз і призначити правильне, ефективне лікування.Чим раніше виявити патологію нервової системи, тим ефективніше буде лікування.

Консультація ортопеда-травматолога – комплекс діагностичних заходів, спрямованих на раннє виявлення ортопедичної патології у дітей і підлітків.

Це фахівець із захворювань серця. Консультація дитячого кардіолога знадобитися дітям з перших днів життя в тому випадку, якщо вони страждають вродженими вадами серця. Планова консультація дитячого кардіолога в обов'язковому порядку проводиться всім дітям у віці 6 місяців. Тривожними симптомами, які повинні насторожити батьків і змусити звернутися до дитячого кардіолога, служать зміна ЧСС, задишка, синюшність шкірних покривів, погана переносимість фізичних навантажень, непритомність, скарги на болі в грудній клітці. Консультація дитячого кардіолога необхідна практично здоровим підліткам в перехідному віці, а також дітям, серйозно займаються спортом. 

Врач уролог: 
Зуев Андрей Владимирович

Запишитесь на прием!

Просто оставьте ваш номер или почту и мы свяжемся с вами в ближайшее время.

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.