Импульс

АУДИОМЕТРИЯ

Отоларинголог обнаруживает и назначает лечение, устраняющее проблемы, связанные со слухом человека. Анализ тональная аудиометрия как правило проводится в кабинете со звукоизоляцией. При проведении аудиометрии, пациенту надевают наушники, подключенные к аудиометру - устройству, которое генерирует звуки различной частоты и громкости. Если результаты данного тестирования подтвердят потерю слуха у пациента, врач определяется с возможными и допустимыми методами лечения.

Якщо порівнювати з іншими способами обстеження гостроти людського слуху, то спосіб обстеження з використанням аудіометру має ряд істотних переваг:

найбільша точність у вимірюванні
звуки видаються з найбільшою інтенсивністю, це робить можливим точно вимірювати дуже великі ступені зниження слуху, а в ряді випадків і розпізнавати больові пороги;
можливість робити оцінку гостроти слуху в загальновизнаних і легко порівнянних одиницях (децибели);
досяжність точності проведення дослідження кісткової провідності для високих звуків, що неможливо зробити при обстеженні слуху камертонами.

При обстеженні аудіометром у пацієнтів не виявляється ніяких больових відчуттів.Всі, хто піклується про стан свого слуху і цінує дорогоцінний час. Все, хто працює або в якійсь мірі пов'язаний з галасливою роботою, а це - пожежники, міліція, будівельники, музиканти, працівники аеродромів, льотчики , вертолітники, працівники друкарень, працівники галасливих цехів, робітниці швейних цехів, авторемонтники, водії великих вантажівок, вчителі, працівники з деревообробними верстатами, з дрилями, болгарками, відбійними молотками, лобзиками, а також сюди відносяться військові, які глухнуть від залпів гармат і вибухів снарядів і мін, стрільбищ, гучних команд. Корисно пройти обстеження аудіометром і тим, у кого з якихось причин почав погіршуватися слух, і вони не можуть вдома контролювати стан слуху ...

Хто потребує проведення аудіометрії?

Запишитесь на прием!

Просто оставьте ваш номер или почту и мы свяжемся с вами в ближайшее время.

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.