Импульс

ДИТЯЧИЙ КАРДІОЛОГ


Консультація кардіолога необхідна при:

Виявлення при огляді та аускультативних змінах в серці для віключення органічної патології.
Виявлення змінах на ЕКГ даже при відсутності клінічніх проявів; порушеннях ритму.
синкопальна (непрітомніх) станах,
Артеріальної гіпертензії у дітей.
У трівало Лихоманов, ма ють неясно висип дітей - для віключення системних захворювань сполучної тканини.
- Артроміалгії (болі в суглоб).
запальний захворюваннях суглобів: ювенільній ревматоїдний артрит, реактівні артрити, псоріатічна артропатія.
Діти з кістою Бейкера.

Надзвичайно важліво Вчасно проходити обстеження на предмет Виявлення захворювань серця у дитини. У МЦ Імпульс працює Кваліфікований дитячий кардіолог, что має в своєму розпорядженні всі сучасні засоби діагностики. При найменших ознака серцево - судинна захворювань вам слід Показати Йому свою дитину.

дитячий невропатолог. Дитяча неврологія - особлива за своєю значімістю спеціалізація, оскількі правильно діагностуваті неврологічні захворювання у дітей часом буває набагато скрутніша, чем у дорослих пацієнтів. У тій же година запідозріті недугу и своєчасно звернути за медичною помощью до дитячого невролога часто вже не складає складності для батьків. Если у дитини булу травма голови або є такі прояви як:

головний біль;
затримка моторного та / або психомоторного розвитку;
порушення коордінації рухів;
порушення чутлівості
судом вдень або во время сну;
- судом на тлі Підвищення температури;
посініння або Втрата свідомості при стані перезбудження;
тремтіння кінцівок;
гіперактивність;
гіперзбудлівість;
м'язова слабкість або гіпертонус;
Втрата свідомості;
- Порушення сну;
- невідповідність розумово розвитку віку;
затримка (Порушення) мовного розвитку
зниженя пам'яті и підвіщена стомлюваність;
нетрімання сечі або калу.

У ціх випадка та патенти в гранично Короткі Терміни проконсультуватіся у дитячого невропатолога. У нашому центрі досвідчений дитячий лікар-невропатолог проведе бесіду з батьками для з'ясування всех подробіць пов'язаних з ВИНИКНЕННЯ та перебігом захворювання, проведе огляд, ВСТАНОВИВ діагноз, призначила необхідні діагностичні, лікувальні и реабілітаційні заходи з урахуванням всех індівідуальніх особливо Вашої дитини. Сучасні методи лабораторної, ультразвукової, рентгенологічної діагностики, Якими володіє наш центр, дозволяють Встановити вірний діагноз и прізначіті правильне, Ефективне лікування.Чім Ранее віявіті патологію нервової системи, тім ефектівніше буде лікування.

Консультація ортопеда-травматолога - комплекс діагностичних ЗАХОДІВ, спрямованостей на Раннє Виявлення ортопедічної патології у дітей и підлітків.

Це фахівець Із захворювань серця. Консультація дитячого кардіолога знадобітіся дітям З першого днів життя в тому випадка, если смороду страждають вродженими вадамі серця. Планова консультація дитячого кардіолога в обов'язковому порядку проводиться всім дітям у віці 6 місяців. Тривожної симптомами, Які повінні насторожіті батьків и змусіті звернути до дитячого кардіолога, службовців зміна ЧСС, Задишка, сінюшність шкірніх покрівів, погана переносимість фізичних НАВАНТАЖЕННЯ, непрітомність, Скарга на болі в грудній клітці. Консультація дитячого кардіолога необхідна практично здоровим підліткам в перехідному віці, а такоже дітям, серйозно займаються спортом.

Запишитесь на прием!

Просто оставьте ваш номер или почту и мы свяжемся с вами в ближайшее время.

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.