UA | RU

Menu

hostgator coupon
 

Утримайтеся від походів до відділення під час карантину 
та рекомендуйте своїм клієнтам здійснювати платежі онлайн. 

Відтепер ви можете платити онлайн

Доступні такі канали приймання платежів від фізичних осіб:

Приват24
 Відеоінструкція 
   
 Регулярні платежі 
Відеоінструкція
 
   

Каси

 
Платежі на сайті
Відеоінструкція
 

 


 За ефективністю кінезіотейпування в косметології стоїть в одному ряду з омолоджуючими ін'єкціями, апаратними та нитяними процедурами. ...
  Гастроскопія без болю і страху! Медикаментозний сон. Занурення пацієнта в стан медикаментозного сну дозволяє запобігти хворобливі відчут...
Абдомінопластика (пластика живота, підтяжка живота) - це хірургічне втручання, спрямоване на видалення надлишку шкіри і жирової клітковини в...
       Увага!!! «"Імпульс" проводить профілактичні огляди дітей перед вступом до школи та дитячого садка. Всі ваші запитання можете задат...
  Увага! У медичному центрі "імпульс" знижені ціни на всі фізіотерапевтичні процедури. Знижка 50% для дітей. Будьте здорові! ...

 


 


Пластика передньої черевної стінки (абдомінопластика)

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Абдомінопластика (пластика живота, підтяжка живота) - це хірургічне втручання, спрямоване на видалення надлишку шкіри і жирової клітковини в області живота з метою відновлення нормальних естетичних пропорцій передньої черевної стінки. Під час операції також проводиться зшивання м'язів які розійшлися передньої черевної стінки і видалення наявних "випинань" і гриж.

У сучасному світі природне бажання жінки виглядати привабливо і мати природні обриси, але деформація живота, визанная різними причинами, нерідко призводять до комплексу неповноцінності і депресії. До того ж розслаблення м'язового шару, збільшення обсягу живота супроводжується опущєням внутрішніх органів. Нерідко це веде до різних захворювань, таким як атонія шлунка і кишечника, диспепсичні розлади, спонтанні болі в животі, нестійкі випорожнення, нетримання сечі.

Для кожного з нас важливо відчувати себе в гармонії з навколишнім світом. Якщо є реальна можливість щось зробити для того, щоб досягти гармонії, чому ж цим не скористатися. Реконструкція передньої черевної стінки (абдомінопластика) є одним з варіантів корекції фігури, необхідність в якому виникає в разі розтягування м'язів і шкіри живота. Мета операції абдомінопластіка- поліпшення фігури шляхом видалення зайвих жирових складок і відновлення тонусу передньої черевної стінки. Основними показаннями до абдомінопластиці є:

  • - наявність смуг розтягування шкіри, розташованих переважно в подчревной області, в поєднанні з в'ялістю шкіри;                                                                                                                                                                     -    наявність в нижній частині живота шкірно-жирового «фартуха»;
  • - значне розходження прямих м'язів живота;
  • - в'ялість шкіри в поєднанні з пупкової грижі;
  • - великі післяопераційні рубці.

 
Рішення про абдомінопластиці у конкретного пацієнта приймають на основі аналізу ряду факторів.

Фактори, що залежать від пацієнта.

- Реалістичність очікувань. Пацієнт повинен бути проінформований про серйозність і відносної тяжкості майбутнього втручання. Особливу увагу в бесіді приділяють обговоренню питань про розташування та якість рубців, зміст і тривалості післяопераційного періоду, можливості ускладнень і в тому числі їх залежності від поведінки пацієнта. Лише при адекватній реакції останнього на цю інформацію хірург приймає рішення про проведення операції.

- Дотримання післяопераційного режиму. В післяопераційному періоді від пацієнта потрібно високий рівень дисциплінованості в дотриманні рекомендацій лікаря. Неохайність і неохайний зовнішній вигляд, а також неадекватні реакції на обговорення відповідних питань повинні насторожити хірурга. Кожна пацієнтка, що йде на абдомінопластику, повинна мати в післяопераційному періоді можливість поступового відновлення, а отже, повинна бути звільнена від важкої домашньої роботи як мінімум протягом перших 2 - 3 тижнів після операції.

Від пацієнток, що мають маленьких дітей, жінок-керівників і матір-одиначку можна очікувати передчасної фізичної активності під впливом життєвих обставин. Це, в свою чергу, може стати причиною розвитку післяопераційних ускладнень.

- Оптимальна, стабільна маса тіла. Найкращі результати операцій досягаються у пацієнтів з нормальною або помірно надлишковою масою тіла.

 

- Гарний стан здоров'я. У пацієнтів з наявністю хронічних захворювань, нестабільним станом серцево-судинної системи, схильністю до простудних захворювань обсяг втручання може бути зменшений або операція може бути перенесена.

Критерії, достатні для відмови від абдомінопластики, встановлює хірург спільно з лікарем-анестезіологом. Зрозуміло, що достатня безпеку операції може бути забезпечена лише при відносно жорсткому підході до оцінки стану здоров'я пацієнтів.

Відновлення:

Шви знімаються від 5 по 10 день. Пацієнт може повернутися на роботу через 2-4 тижні. До повного обсягу фізичної активності можна повернутися через 3 - 6 тижнів. Після операції обов'язкове носіння компресійного білизни протягом 6-8 тижнів. Шрами втратять забарвлення і стануть непомітними приблизно від трьох місяців до року після операції.

Результат:

Результат абдомінопластики зберігається тривалий час, якщо не відбувається великого коливання ваги тіла або вагітності.

Поделиться
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Copyright © 2017 All rights reserved.    Угода про обробку даних

Розроблено