UA | RU

MenuПедіатр

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

 

Найперший лікар, з яким познайомиться дитина – це педіатр. Консультація педіатра включає аналіз скарг дитини і батьків, огляд, діагностику, призначення лікування, оформлення необхідної медичної документації. За результатами первинної консультації педіатра може бути рекомендовано проходження додаткового обстеження, консультації вузьких дитячих фахівців, явка на повторний огляд. Консультативний прийом педіатра може здійснюватися в разі захворювання дитини, в профілактичних і диспансерних цілях, для оформлення довідок і виписки з медичної карти. Предвакцинальный огляд проводиться педіатром з метою виключення протипоказань для проведення профілактичних щеплень та попередження ускладнень. Така консультація здійснюється перед кожною плановою вакцинацією і включає бесіду з батьками, огляд шкіри і видимих слизових дитини, термометрію, оцінку реакції на попередні вакцинації. На момент вакцинації дитина повинна бути клінічно здоровою. Дітям з хронічними захворюваннями і алергічними реакціями, а також часто хворіючим дітям складається індивідуальний календар щеплень з урахуванням особливостей дитини і стану його здоров'я.

Ваші зустрічі з педіатром повинні бути щомісячними на першому році життя, щоквартальними на другому році. А з третього року життя відвідувати педіатра з профілактичною метою потрібно не рідше одного разу на півроку Показання для термінового відвідування педіатра: Якщо Ви помітили, що ваша дитина веде себе не так, як, став неспокійним, вередливим, погано їсть, погано спить або у нього проявляється сонливість, апатія на тлі загальної слабості і швидкої стомлюваності. Якщо у дитини з'явилися:

  • болі будь-якої локалізації;
  • підвищення температури тіла;
  • кашель;
  • блювота;
  • кишкові розлади;
  • почервоніння або висип на шкірі;
  • зміна кольору шкірних покривів;
  • збільшення лімфатичних вузлів.

Саме педіатр, зможе врахувати всі індивідуальні особливості, оцінити в цілому стан здоров'я свого маленького пацієнта і створити індивідуальні рекомендації, організувати необхідні консультації, слідуючи яким батьки будуть впевнені в гармонійному і здоровий розвиток дитини. В комфортних умовах нашого медичного центру дитині будуть виконані всі необхідні аналізи і дослідження, у тому числі електрокардіографію (ЕКГ), ультразвукове дослідження головного мозку (нейросонографія), ультразвукове дослідження кульшових суглобів. Наші фахівці проведуть діагностику, вчасно помітять проблему і допоможуть її вирішити, за необхідності спрямують до вузькопрофільним спеціалістам: дитячого невролога, офтальмолога, , отоларинголога , хірурга та ін. Після огляду дитини педіатр медичного центру «Імпульс» у доброзичливій обстановці проведе співбесіду для обговорення будь-яких хвилюючих питань, пов'язаних з результатами огляду, призначить план подальших лікувальних і профілактичних заходів.

Поделиться
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Copyright © 2017 All rights reserved.    Угода про обробку даних

Розроблено